ПН-ПТ 07:00 - 22:00
СБ-НД 08:00 - 21:00
+380 50 734 26 78
+380 67 112 07 14
+380 73 466 50 28

GYM4U

Головна особливість нашої зали – універсальність.

У просторому залі ми розмістили найрізноманітніші тренажери та зібрали команду досвідчених інструкторів, закоханих у свою роботу. Якою б не була ваша мета – ми з радістю допоможемо її досягти: набір м’язової маси, схуднення, комплексна підготовка до змагань з бодібілдингу, пауерліфтингу чи бікіні.

Наш фітнес-зал поділено на три основні зони: силова зона, зона єдиноборств та зона для тренувань у міні-групах.

Силова зона

Силовая зона

У Gym4u представлені спортивні снаряди та фітнес-аксесуари останнього покоління таких відомих фірм як Star Trac, Life Fitness, Paramount.

Усі тренажери розроблені для максимально комфортних та безпечних тренувань.

 

Зона вільної ваги

Якщо ви бажаєте набрати м’язову масу та зробити тіло рельєфним, то заняття з вільними вагами – оптимальне рішення. Вправа з обтяженням – необхідна частина тренувань для початківців та професійних спортсменів. Зона вільної ваги обладнана штангами по 15 і 20 кг, вигнутими грифами по 10 кг, млинцями різної ваги та легкими гантелями. Так само ця зона обладнана машиною Сміта, стійками з горизонтальною лавою, лавкою зі змінним кутом нахилу і т.д.

зона свободных весов

 

Зона кардіо

Кардиозона

Одне з основних позитивних моментів при занятті на кардіо-тренажерах – це поліпшення та нормалізація стану серцево-судинної системи та опорно-рухового апарату, еластичність м’язових зв’язок та рухливість суглобів. Приємним доповненням буде те, що під час тренінгу активно спалюється підшкірний жир, зникають зайві кілограми.

У залі представлені вело- та еліптичні тренажери, а також бігові доріжки від всесвітньо відомого бренду PRECOR.

 

Функціональний тренінг

Унікальність функціонального тренінгу полягає в тому, що вправи імітують звичні дії людини у повсякденному житті: підйом сходами, прибирання квартири тощо. Оскільки в роботі задіяні усі групи м’язів, такий вид тренінгу чудово підходить для людей будь-якої фізичної форми. У цьому випадку добрими помічниками будуть спеціальні тренажери: ролери, крос-платформи, босу тощо.

Функциональный тренинг

 

Реабілітаційний фітнес

Реабилитационный фитнес

Основне завдання такого фітнесу полягає не тільки в тому, щоб відновити втрачені функції організму після травм чи операцій, а й додатково розвинути потенціал людського тіла та навчити його додатковим навичкам.

 

Відновлення функцій

Унікальність такого виду фітнесу полягає у тренуваннях, які поєднують стандартні вправи з лікувальною фізкультурою та мануальними техніками. Кожна програма відновлення повинна складатись індивідуально та враховувати рекомендації лікарів. В результаті, вже після першого тренування зменшуються болі, покращується тканинний обмін. Завдяки цій програмі тіло відновлює свої колишні можливості, оскільки за цей період покращується стан суглобів, тканини тіла перебудовуються, у них змінюється руховий стереотип та м’язова морфологія.

восстановление функций

 

Спеціальні навички

Якщо вам необхідно фізично підготуватися до змагань або навчитися нового виду спорту, спеціаліст Gym4u підготує для вас унікальну програму. Цей курс міститиме вправи нарощування необхідних груп м’язів і навіть вміння правильно розподіляти центр тяжкості і поліпшення швидкості реакції.

специальные навыки

 

Фітнес для вагітних

Фитнес для беременных

Дуже важливий етап у житті кожної жінки – це вагітність. Наші фахівці допоможуть підготуватися до пологів заздалегідь завдяки ефективним вправам для вагітних. Адже подарувати життя здоровій дитині та зберегти відмінну форму – мета майбутньої мами.

Добре розвинені м’язи та треноване тіло краще впорається з навантаженнями, які почнуться при виношуванні та народженні дитини. Тому дуже важливо зміцнити м’язи тазу та нижньої частини спини. Більше того, завдяки спеціальній гімнастиці вдасться уникнути неприємних нюансів вагітності: раннього токсикозу, набряків, а також варикозу та тромбозу вен, гестозу, гіпоксії та навіть порушень у плаценті.

 

TRX тренування – нове слово у фітнес індустрії

Тренування на TRX петлях стали однією з модних новинок у фітнес індустрії. Завдяки комплексним вправам за допомогою тренажера та власної ваги легко розвиваються всі групи м’язів, підвищується гнучкість суглобів та рухливість тіла.
Людина стає сильнішою і витривалішою, розвивається рівновага. Унікальність TRX тренувань полягає в тому, що змінивши положення тіла змінюється навантаження.

TRX

 

ТРЕНАЖЕР TRX RIP TRAINER

Ваша мета – покращити ротаційну потужність, силу та роботу м’язів? У цьому вам допоможуть інтенсивні тренування з новинкою TRX® Rip Trainer™.

Ви зможете розвивати ті ж комплексні моторні навички, які ви використовуєте у повсякденному житті, посилюючи м’язи-стабілізатори, підвищуючи витривалість.

 

Слайд платформа

Слайд платформа

Ефективне і захоплююче тренування на слайд – платформі неодмінно зацікавить тих, хто бажає опрацювати м’язи стегон та сідниць. Слайд-платформа є ковзною поверхнею, на якій виконуються вправи з імітацією катання на ковзанах. Такі рухи з боку на бік не властиві нашому тілу, завдяки чому добре опрацьовується внутрішня поверхня стегна.

 

Бокс

Бокс – це один із найдинамічніших видів спорту, який буде популярний завжди, адже саме заняття боксом розвивають усі групи м’язів та координацію рухів. Займаючись боксом, ви можете відчути фізичну та духовну гармонію, а також перевірити себе на витривалість та твердість характеру.

Бокс

 

Тренування з боксу для початківців

Якщо у вас виникло бажання долучитися до цього виду спорту, загартувати характер та почати активний спосіб життя, то команда Gym4u з радістю вам допоможе.

Завдяки динамічним вправам ви зможете зміцнити здоров’я, а також навчитися основ ударної техніки та навичок захисту. Приступити до тренувань можна у будь-якому віці.

Тренировки по боксу для начинающих

 

Масаж

Массаж

Найкращим та приємним способом підтримувати організм в ідеальному стані є масаж. Класичний масаж це методика, що сприяє оздоровленню організму, лікуванню та попередженню захворювань. Завдяки активній стимуляції всіх органів тіла, він зміцнює та відновлює організм навіть без медикаментозного лікування.

 

 

Контакти

Київ,
вул. Маршала Тимошенка, 5а
+380 50 734 26 78
+380 67 112 07 14
+380 73 466 50 28